Czas na podsumowanie

0
2086

Kończy się tegoroczna wegetacja cebuli, na większości plantacji rozpoczęły się zbiory. W trakcie tego trudnego sezonu produkcyjnego eksperci Onion Leader, aktywnie uczestniczyli w lustracjach, kierując doradztwo agrotechniczne do uczestników programu Onion Leader. Okazało się ono niezwykle potrzebna w tak trudnym sezonie 2015. Przychodzi czas podsumowań.

Od Kresów Wschodnich po Wielkopolskę, od Dolnego Śląska po Kujawy i Pomorze odwiedzaliśmy i lustrowaliśmy plantację w gospodarstwach biorących udział w programie Onion Leader. Większość wizyt była połączona z przygotowaniem materiałów które systematycznie pojawiały się na specjalnie stworzonym serwisie internetowym http://onionleader.warzywapolowe.pl/. Cieszymy się że Państwo korzystaliście z przekazywanych informacji, oglądaliście filmy i czytaliście przygotowywane przez nas zalecenia. Nadeszła pora podsumowania tego niezwykle trudnego sezonu. W tym celu zapraszamy Państwa na spotkanie które będzie miało miejsce 2 września 2015 na Kujawach  w miejscowości Wierzbiczany koło Gniewkowa. Spotkamy się na polu, tam gdzie byliśmy z Państwem przez cały sezon, by skonfrontować tegoroczne doświadczenia.

Lustrując plantacje cebuli zarówno w Polsce, ale też w innych krajach Europy, ja również zdobyłem nowe doświadczenia. Dlatego tym bardziej zapraszam na spotkanie 2 września gdzie chętnie podzielę się z Państwem swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami i wnioskami wynikającymi z produkcji cebuli i innych warzyw polowych. Będzie Nam niezmiernie miło jeśli pozytywnie odpowiecie Państwo na nasze gorące zaproszenie.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy, produkują bądź zamierzają produkować cebulę w przyszłości. Zapraszamy wszystkich profesjonalnych producentów cebuli, którzy śledzą monitoring produkcji cebuli na portlau WARZYWA POLOWE – ONIONLEADER.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa w imieniu wszystkich ekspertów OnionLeader. Do zobaczenia na spotkaniu.

Onion_Leader_zaproszenie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here